Напрямки діяльності компанії

Для наших партнерів

Ринок змінюється, наша місія незмінна - ми надаємо нашим шановним Партнерам, тільки кращу якість за доступною ціною, широкий асортимент оригінальних товарів.

Широкий асортимент

Повна лінійка товарів для відновлення картриджів: тонери, фотобарабани, ролики заряду, оболонки магнітних валів, чіпи і ін. Актуальний асортимент водонагрівачів торгових марок «Willer» і «Peoniy». Компанія постійно розширює асортимент.

Оригінальні товари

Вся оригінальна продукція, яка пропонується нашою компанією, абсолютно легальна і захищена патентами. Зберігання та транспортування проводиться з урахуванням всіх вимог виробників.

Технічна підтримка

Наші менеджери допоможуть підібрати комплектуючі для ремонту і відновлення картриджів, вибрати бойлер, який найбільш підходить, заощадити ваш час, гроші і отримати високу якість придбаних товарів.

Турбота про клієнта

Ми орієнтовані на довгострокову співпрацю з клієнтом, на максимальне забезпечення ваших потреб. У нас гнучка система відносин з партнерами та досвідчені співробітники. Ми пропонуємо знижки і акційні пропозиції.

Бренди компанії

Static Control надає найвисокоякісніші та ефективні рішення для друку клієнтам у всьому світі. Вся продукція Static Control - картриджі, тонери, запчастини та матеріали - виготовлена ​​із застосуванням знань і досвіду, отриманих протягом 30 років роботи на вторинному ринку систем формування зображення.

Дізнатися більше прo SCC >

Продукцію, яка випускається під торговою маркою Makkon - картриджі для лазерних принтерів, чорнило, технологічні та чистячі рідини для струменевих принтерів - відрізняє висока якість і невисока ціна і доступність.

Дізнатися більше прo Makkon >

Картриджі для лазерних принтерів, що випускаються під торговою маркою Dayton характеризує низька ціна при збереженні основних споживчих характеристик і надійності, що робить продукцію Dayton найдоступнішою для широкого кола покупців.

Дізнатися більше прo Dayton >

СЕТ Group – міжнародний виробник якісних запчастин, тонерів, картриджів та інших компонентів для друкуючої техніки таких брендів, як: BROTHER, CANON, HP, KIP, KONICA MINOLTA, KYOCERA, LEXMARK, OKI, PANASONIC, RICOH, SAMSUNG, SHARP, TOSHIBA, XEROX. CET Group з особливою увагою ставиться до якості своєї високотехнологічної продукції.

Узнать больше o Cet-Group >

Право на виготовлення техніки під торговою маркою Willer отримують тільки високотехнологічні виробництва, сертифіковані в системі ISO, мають ексклюзивні розробки, що володіють власним науковим і виробничим потенціалом.

Дізнатися більше прo Willer >

Компанії, які нам довіряють

20+

Років успіху на ринку

3000+

Щасливих клиєнтів

6500+

Найменувань товарів

22+

Виставок та заходів

Відгуки про компанію

Контакти компанії

business-center-photo

Відділ продажу (офіс):

м. Київ, вул. Антона Цедіка, 12 (1 поверх)

+38 (044) 593-14-00

Час роботи:

понеділок-четвер з 9-00 до 18-00;

п'ятниця з 9-00 до 17-30.

cубота-неділя - вихідні дні.Відправлення та видача товару (склад):

м. Київ, бульвар Вацлава Гавела (Лепсе), 4

+38 (044) 593-14-05

Час роботи: 

понеділок-четвер з 9-00 до 18-00;

п'ятниця з 9-00 до 17-30.

cубота-неділя - вихідні дні.


«Маккон» в соціальних мережах: